Produkty
Příspěvky
Komisní prodej
Download

 

  

Vážení příznivci GPS,
rád bych Vás informoval o novinkách v oblasti GPS přijímačů značky GARMIN,

bulletCo je GPS? naleznete ZDE

 

Program nRoute je nadstavbou programového prostředí MapSource pro navigaci křižovatku po křižovatce na displeji PC v autě. Program umožňuje zobrazit mapy nainstalované v prostředí MapSource a nad nimi pak navigovat, včetně hlasových instrukcí.nRoute mohou využít zdarma všichni majitelé routovatelných map (např. edice CitySelect, CityNavigator, routovatelné mapy ČR - ATLAS 10R, případně routovatelné mapy Slovenska nebo Maďarska). Při propojení GPS s PC se na displeji počítače zobrazují navigační údaje podobné údajům na displeji GPS přijímače.

V programu nRoute je možné zvolit start a cíl trasy, případně průjezdní body. V případě chybného odbočení dokáže nRoute okamžitě přepočítat trasu a zvolit alternativní trasu k cíli a pokud to PC umožňuje, tak i celou navigaci doprovázet hlasovými příkazy. nRoute tak poskytuje nejen možnost zobrazit aktuální pozici nad mapou, jak je tomu například u programů typu Route 66 nebo Info Mapa, ale na displeji PC přímo navigovat, obdobně, jako GPS přijímač s navigací do auta.

Program je možné zdarma stahnout na www.garmin.com, přímý odkaz zde.

Navigační program je určen nejen pro použití s routovatelnými GPS přijímači, ale i s aplikačními moduly, např. GPS 18. Balení aplikačních modulů GPS 18 Deluxe přímo obsahuje aplikaci nRoute, včetně navigačních map MapSource CitySelect. Moduly GPS 18 se vyrábí jak v seriové, tak i USB verzi, cena kompletu (GPS + navigační software + mapy CitySelect) je v současné době na úrovni 8.000,- Kč s DPH (11/2004). GPS 18 Deluxe je tak jedním z nejlevnějších navigačních řešení na trhu.

Domů